Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Systém kvality
Akce dokumentů

Systém managementu jakosti

Koncepce systému managementu jakosti je určena snahou společnosti vyhovět požadavkům zákazníka tak, aby dodávka splňovala i ty nejnáročnější požadavky kladené na kvalitu produktu. Kvalita produktů realizovaných společností SoftDeC je postavena na následujících parametrech:

 • Vysoká profesionalita zaměstnanců
  Kvalitní personál na všech pozicích ve firmě zajistí správné a efektivní vedení projektu od nabídky, uzavření kontraktu, přes vlastní realizaci, dokumentaci až po školení uživatelů.
 • Prevence
  Analýza možných rizik, sledování kvality produktu ve všech fázích realizace a pravidelné zvyšování kvalifikace všech pracovníků firmy pomáhá předcházet produkci nekvalitních služeb.
 • Zpětná vazba od zákazníků
  Informace získané v průběhu projektů, připomínky zákazníků, výsledky testů a zkušenosti získané během zkušebních provozů slouží k dalšímu rozvoji a zvyšování kvality produktů.
 • Správné vedení dokumentace projektu
  Podrobné a úplné vedení projektové dokumentace umožňuje vývojovým týmům i zákazníkům udržovat přehled o stavu a kvalitě řešení projektu, pomáhá vyvarovat se nedorozuměním při jednání se zákazníkem a v případě potřeby vývoje nové verze již ukončeného projektu zabezpečuje jeho snadné a efektivní znovuotevření.

 

google-site-verification: google6ab3a2cb256faf92.html