Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Služby Analýzy

Analýzy

Procesní, datová, bezpečnostní analýza a analýza kvality jsou základem implementace jakéhokoliv IS. Analytické služby, poskytované společností SoftDeC, pokrývají úplné spektrum potřeb našich klientů v široké oblasti analýz.

 • Procesní analýza
  modelování procesů a jejich informačních vazeb je základem procesního řízení jakékoliv organizace. Zároveň je existence a znalost procesního modelu nutnou podmínkou pro úspěšné, efektivní a optimalizované nasazení informačních technologií. Cílem procesní analýzy je identifikovat a popsat všechny důležité části vybraných procesů a vazeb mezi nimi. 
 • Datová analýza
  datové modelování je po procesní analýze druhým základním kamenem objektového modelování při efektivním nasazování informačních technologií. Cílem datového modelování a datových analýz je logický popis datových entit, který následně slouží k tvorbě fyzického databázového modelu. Výsledkem datové analýzy je optimální a klientovi srozumitelný logický datový model dané oblasti.
 • Bezpečnostní analýza
  analýza a řízení rizik informačních a komunikačních technologií vytváří rámec, ve kterém se pohybuje bezpečný provoz a používání informačních systémů v organizaci. Základem pro analýzu rizik je dobře definovaná bezpečnostní politika společnosti, nad kterou jsme schopni vybudovat systém pravidel a postupů, jejichž dodržování zajistí bezpečný provoz informačních systémů
 • Analýza kvality
  analýza kvality nově implementovaných i již provozovaných informačních systémů představuje jeden z velmi dležitých nástrojů efektivního nasazování informačních a  komunikačních technologií. Spoluprací s našimi klienty jsme schpni analyzovat kvalitativně slabá místa informačních systémů a navrhovat postupy k jejich odstranění.
Akce dokumentů
google-site-verification: google6ab3a2cb256faf92.html