Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Řešení Portálová řešení Systém pro správu nemovitostí LIMES

Systém pro správu nemovitostí LIMES

Firma SoftDeC převzala projekt LIMES pod svoji správu od jiného dodavatele firmy Ruhrgas. Stav projektu byl velmi nešťastný, chyběla dokumentace, funkčnost nebyla stoprocentní a dodaný produkt nesplňoval zadání odběratele.

Na vlastní náklady jsme provedli audit projektu na základě informací a dokumentace, kterou jsme převzali od zadavatele projektu. Výsledkem auditu byla zpráva o stavu projektu určená pro zadavatele. Audit sloužil především k tomu, abychom byli schopni se ucházet o údržbu systému LIMES a následně o aktualizace projektu.

Od roku 2004, kdy jsme projekt převazli, vzniklo pod vedením zákazníka několik nových verzí. Již první verze projektu byla plně realizována pod naším standardem kvality. Podařilo se nám získat důvěru zadavatele, kterého jsme přesvědčili o našich schopnostech převzít i projekty, které nejsou v optimálním stavu a takovéto projekty úspěšně dokončit.

Vzhledem ke stavu, v jakém jsme projekt převzali, a vzhledem k jeho rozsahu považujeme tento projekt za velmi obtížný. I v tomto případě jsme jej dokončili v požadovaném termínu a kvalitě. Pokud je měřítkem úspěšnosti spokojenost zákazníka, lze konstatovat, že tento projekt byl velmi úspěšný.

Akce dokumentů
google-site-verification: google6ab3a2cb256faf92.html